Miód Manuka MGO

Miód manuka posiada charakterystyczny wskaźnik MGO. Co on oznacza? Służy on do określania zawartości  methylglyoxalu (naturalnego aktywnego składnika) w kilogramie miodu. Im większa liczba określająca wskaźnik, tym oczywiście większa ilość methylglyoxalu. MGO pozwala również dopasować dany miód manuka do schorzenia, które nam dokucza. Im większy wskaźnik, tym działanie miodu silniejsze.

Ceny za miód plasują się dość wysoko. Przyczynia się do tego forma pozyskiwania go, jego pochodzenie, jak również szereg bogatych właściwości, które posiada.

Miód manuka jest inny od miodów, z którymi mieliśmy już nieraz do czynienia. Odróżnia się on od „zwykłych” miodów smakiem, zapachem, kolorem i, co najważniejsze, wpływem na nasz organizm.

Naturalnie każdy miód wykazuje działanie zdrowotne, jednakże miód manuka przewyższa poprzez swoje właściwości inne miody wielokrotnie. Jego działanie można przyrównać do antybiotyków.  Z tym ogromnym plusem, że nie powoduje skutków ubocznych.

Główną jego zaletą jest zwiększanie odporności organizmu. Wśród innych właściwości wyróżnić możemy działanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne oraz przeciwgrzybiczne. Miód manuka niszczy bakterie, a także hamuje ich namnażanie się.

Miód manuka dostępny jest w internetowym sklepie ZiołaDar.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków